chętnych

Pełny etat specjalista technolog obróbki skrawaniem

at Personnel Multiservice (wszystkie)

Naszym Klientem jest Spółka Akcyjna, firma z ponad 110-cio letnią tradycją i doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości odkuwek matrycowych, z siedzibą w województwie dolnośląskim. Jakość jej produkcji potwierdzają - ISO 9001, PED 97/23/EG,:2000, certyfikat ISO/TS 16949. W związku z dalszym, dynamicznym rozwojem firmy szukamy dla niej odpowiedniego fachowca na stanowisko: Specjalista Technologii Obróbki Skrawaniem.

Zadania na stanowisku:
- Wdrażanie nowych wyrobów (obróbka na CNC) zgodnie z procedurą PPAP.
- Opracowanie dokumentacji technologicznej i nadzór nad jej aktualizacją.
- Bieżące nadzorowanie i usprawnianie procesu technologicznego obróbki skrawaniem.
- Nadzór nad technologią wykonania narzędzi do kucia oraz przyrządów do obróbki skrawaniem.
- Zarządzanie zespołem kilku technologów – programistów CNC

Wymagania:
- wyższe wykształcenie techniczne
- doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
- Znajomość procesów obróbki skrawaniem.
- Programowanie tokarek i frezarek CNC-Fanuc, Sinumeric
- Znajomość programów CAD/CAM
- Zdolności komunikacyjne i organizacyjne

Oferujemy:
umowa o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
pełne wyposażenie stanowiska umożliwiające realizację zadań

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl
Personnel Multiservice
tel. 71 7290095; 506590141
info: www.pmwroclaw.firmeo.biz

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Personnel Multiservice
Pełny etat Support Specialist, CI Engineer od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 16.02.2014
Pełny etat regionalny przedstawiciel handlowy od Personnel Multiservice, wszystkie 01.10.2012
Pełny etat praca biurowa i handlowa od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 02.09.2012
Pełny etat samodzielna/główna księgowa od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 06.06.2012
Pełny etat pielęgniarka - Szwajcaria od Personnel multiservice, wszystkie 14.02.2012

Poleć znajomemu
Opublikowano: 14.02.2012
Odwiedzin: 2166