chętnych

Pełny etat Support Specialist, CI Engineer

at Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk

Dla naszego Klienta – międzynarodowej znanej korporacji z branży IT/Telco poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Support Specialist with German (2nd/3rd Line)
Miejsce pracy: Wrocław/ delegacje do Niemiec

Opis Stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za konfigurację, utrzymanie i rozwiązywanie problemów związanych z aplikacjami firmy i środowiskiem serwerowym, a także wychwytywanie potencjalnych błędów i wprowadzanie usprawnień. 2/3 Line Support Specialist będzie w swojej codziennej pracy wykorzystywać język niemiecki.

Do głównych obowiązków Support Specialist należy:
• Konfiguracja i utrzymanie narzędzi softwarowych (m.in HP apps, Precise, Tricentis Tosca, Cloud Wan Emulator, RMS License Manager)
• Administracja hostingiem serwerowym aplikacji
• Konfiguracja baz danych aplikacji
• Instalowanie aktualizacji dla aplikacji i wykonywanie “backupów”
• Zarządzanie prawami dostępu
• Rozwiązywanie problemów i reagowanie na incydenty z uwzględnieniem SLA
• Współpraca z zespołem developerów
• Tworzenie dokumentacji systemów i aplikacji

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną codzienną pracę – warunek konieczny
• Doświadczenie w obszarze IT (warunek konieczny)
• Gotowość do częstych podróży/delegacji służbowych do Niemiec
• Znajomość serwerów Linux i/lub Windows (warunek konieczny)
• Znajomość Oracle DB (z poziomu administratora będzie plusem)
• Znajomość Pyton, Ruby, Perl będzie dodatkowym atutem
• Komunikatywność
• Umiejętność planowania i priorytetyzowania

Oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
• Szkolenia i programy rozwoju zawodowego
• Pakiet relokacyjny
• Elastyczne formy współpracy (umowa o pracę, B2B, delegacje do Niemiec)
• Uczestnictwo w ciekawych i innowacyjnych projektach IT
• Samodzielne stanowisko pracy z możliwością kształtowania codziennych obowiązków
• Pracę zespołową przy projektowaniu najnowszych narzędzi wykorzystywanych w IT

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl

Continuous Improvement Specialist z językiem niemieckim
Lokalizacja: Wrocław

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za działania w zakresie Continuos Software Integration - konfigurację, zarządzanie, utrzymanie, rozwiązywanie problemów, a także proponowanie usprawnień i ulepszeń.

Obowiązki:
• Konfiguracja i utrzymanie narzędzi środowiska projektowego CI (Continuous ImprovementKonfiguracja i utrzymanie narzędzi inspekcji kodu (Code and Design Review)
• Konfiguracja i utrzymanie narzędzi w zakresie Performance Tuning (JProfiler)
• Przygotowywanie i utrzymanie środowisk testowych na urządzenia mobilne (iOS, Android)
• Przeprowadzanie upgradów oraz backupów aplikacji
• Rozwiązywanie problemów zgodnie z SLA
• Przygotowywanie i prowadzenie testów
• Współpraca z zespołem programistów
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość rozwiązań i narzędzi Continuous Improvement ) - w szczególności Jenkins, Sonatype Nexus, Sonar Source/Qube (warunek konieczny)
• Doświadczenie w programowaniu w języku Java
• Praktyczna wiedza na temat przeprowadzania testów strukturalnych oraz znajomość procesu rozwoju oprogramowania

Oferujemy:
• Elastyczne formy współpracy (umowa o pracę, B2B)
• Możliwość udziału w międzynarodowych projektach i delegacje do Niemiec

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Personnel Multiservice
Pełny etat regionalny przedstawiciel handlowy od Personnel Multiservice, wszystkie 01.10.2012
Pełny etat praca biurowa i handlowa od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 02.09.2012
Pełny etat samodzielna/główna księgowa od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 06.06.2012
Pełny etat pielęgniarka - Szwajcaria od Personnel multiservice, wszystkie 14.02.2012

Poleć znajomemu
Opublikowano: 16.02.2014
Odwiedzin: 2053