chętnych

Pełny etat pielęgniarka - Szwajcaria

at Personnel multiservice (wszystkie)

Dla naszego klienta w Szwajcarii poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarka lub Pielęgniarz - ze specjalizacją jako instrumentariuszka, w anestezjologii,
ortopedii, internie, pediatrii, na oddziale intensywnej terapii, inne specjalnosci medyczne, także jako opiekunka w domach opieki

Zakres obowiązków:
• Praca w szpitalu lub domu opieki dla pacjentów
• Zapewnienie profesjonalnej pielęgnacji i opieki
• Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Współpraca z lekarzami i z personelem medycznym
• Praca w zespole

Oczekiwane kwalifikacje:
• Wykształcenie Pielęgniarskie studium zawodowe albo studia ukończone licencjatem / magisterium
• Również młodzi kandydaci mogą się zgłaszać
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1, preferowany dyplom B2
• Doświadczenie zawodowe
• Dobre umiejętności komunikacyjne, punktualność oraz pracowitość

Oferujemy:
• Bardzo wysokie wynagrodzenie
• Umowę na czas nieokreślony
• Pomoc i finansowanie przy nostryfikacji dyplomów
• Wysoki standard życia w Szwajcarii

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i niemieckim na adres: pm@wroclaw.neo.pl

Personnel Multiservice
Tel. 71 7290095
Kom. 506590141
Info: www.pmwroclaw.firmeo.biz

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Personnel multiservice
Pełny etat Support Specialist, CI Engineer od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 16.02.2014
Pełny etat regionalny przedstawiciel handlowy od Personnel Multiservice, wszystkie 01.10.2012
Pełny etat praca biurowa i handlowa od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 02.09.2012
Pełny etat samodzielna/główna księgowa od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 06.06.2012

Poleć znajomemu
Opublikowano: 14.02.2012
Odwiedzin: 2166