2

chętnych

Pełny etat praca biurowa i handlowa

at Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk

Nasz Klient - międzynarodowa instytucja finansowa - w związku z intensywnym rozwojem na terenie Polski zatrudni:

a/ z terenu powiatów: Dzierżoniów, Kłodzko, Wałbrzych, Wołów, Góra młode osoby posiadające co najmniej średnie wykształcenie. Mile widziane (choć niekonieczne) doświadczenie w branży finansowo/ubezpieczeniowej
b/ osoby niepełnosprawne (bez ograniczeń wieku) z terenu województwa dolnośląskiego

na stanowiska: pracownik administracyjny, przedstawiciel handlowy, pracownik biurowy

Zakres obowiązków:
- kompleksowa obsługa klientów firmy
- dbałość o właściwy obieg dokumentów firmy
- gromadzenie i uzupełnianie dokumentów pracowników
- raporty dzienne pracy

Firma oferuje pełnoetatowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie stałe, prowizja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
pm@wroclaw.neo.pl
tel. 717290095, 506590141
Personnel Multiservice
info: www.pmwroclaw.firmeo.biz

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Personnel Multiservice
Pełny etat Support Specialist, CI Engineer od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 16.02.2014
Pełny etat regionalny przedstawiciel handlowy od Personnel Multiservice, wszystkie 01.10.2012
Pełny etat samodzielna/główna księgowa od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 06.06.2012
Pełny etat pielęgniarka - Szwajcaria od Personnel multiservice, wszystkie 14.02.2012

Poleć znajomemu
Opublikowano: 02.09.2012
Odwiedzin: 2166