Oferty pracy wg. branży

(900 ogłoszeń o pracę)
To ogłoszenie o pracę zostało opublikowane 365 dni temu...
2

chętnych

Pełny etat informatyk-programista

at Personnel Multiservice w Wrocław

Personnel Multiservice dla swojego Klienta poszukuje we Wrocławiu pracownika na stanowisko Informatyk-Programista.

Zadania:
- Współpraca z innymi stanowiskami - np. graficy
- pisanie aplikacji, tworzenie portali, stron internetowych

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość PHP
- programowanie obiektowe 3
- wiedza z zakresu wzorców projektowych
- znajomość wybranego "frameworku"
- praktyczna znajomość SQL
- umiejętność korzystania z wyzwalaczy i procedur
- duże doświadczenie w kodowaniu HTML i CSS
- bardzo dobra znajomość JavaScript
- znajomość i umiejętność korzystania z wybranych bibliotek (jquery,mootools,yui...)
- umiejętność pracy w zespole oraz doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji
- Mile widziane: znajomość i umiejętność pracy z systemami unix'owymi

Oferujemy:
umowa o pracę, wysokie wynagrodzenie stałe + premie uznaniowe

aplikacje prosimy przesyłac na adres: pm@wroclaw.neo.pl
www.pmwroclaw.firmeo.biz

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Personnel Multiservice
Pełny etat Support Specialist, CI Engineer od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 16.02.2014
Pełny etat regionalny przedstawiciel handlowy od Personnel Multiservice, wszystkie 01.10.2012
Pełny etat praca biurowa i handlowa od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 02.09.2012
Pełny etat samodzielna/główna księgowa od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 06.06.2012
Pełny etat pielęgniarka - Szwajcaria od Personnel multiservice, wszystkie 14.02.2012

Czy to ogłoszenie jest nieaktualne? Zgłoś do usunięcia
Poleć znajomemu
Opublikowano: 25.02.2011
Odwiedzin: 2237