chętnych

Pełny etat Monter okien-Rosenberg (Niemcy)

at Headhunters w Cały Dolny Śląsk

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym dla swojego niemieckiego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:
MONTER OKIEN
Miejsce pracy: Rosenberg

Opis stanowiska:
- Montaż oraz wymiana okien w domach prywatnych oraz dużych przedsiębiorstwach

Nasz klient oferuje:
- Atrakcyjne ponad taryfowe wynagrodzenie oraz dieta za każdy przepracowany dzień roboczy
- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- Nadgodziny płatne plus 25 %
- Płatny urlop
- Ubezpieczenie zdrowotne oraz wszelkie świadczenia socjalne na terenie Niemiec
- Pomoc w znalezieniu płatnego przez pracownika zakwaterowania

Oczekujemy:
- Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (WARUNEK KONIECZNY)
- Własny sprawny środek transportu
- Min. 2-letnie doświadczenie w zawodzie
- Dobry stan zdrowia, dyspozycyjność oraz chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec w szybkim terminie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
dorota.r@agencja-headhunters.eu

W temacie wiadomości e-mail, prosimy o umieszczenie:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)”.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 91 434 88 88

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Headhunters
Pełny etat Piekarz/ Piekarka- Niemcy od Headhunters w Cały Dolny Śląsk 13.02.2017
Pełny etat Brukarz -Niemcy od Headhunters w Cały Dolny Śląsk 07.02.2017
Pełny etat Piekarz/ Piekarka- Niemcy od Headhunters w Cały Dolny Śląsk 23.11.2016
Pełny etat Pielęgniarz/pielęgniarka (opieka ambulatoryjna) -Monachium od Headhunters w Cały Dolny Śląsk 23.11.2016

Poleć znajomemu
Opublikowano: 19.10.2016
Odwiedzin: 1645