chętnych

Pełny etat Piekarz/ Piekarka- Niemcy

at Headhunters w Cały Dolny Śląsk

Firma HEADHUNTERS Spółka z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 10079 aktualnie dla swojego niemieckiego partnera biznesowego poszukuje osób na stanowisko:
Piekarz/Piekarka
Lokalizacja: Niemcy, okolice Hannoweru.
Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie ciasta i produktów do wypieku;
• Wypiek pieczywa;
• Prace porządkowe i dbanie o stanowisko pracy.
Wymagania:
• Doświadczenie w przygotowywaniu i wypiekaniu pieczywa;
• Wykształcenie kierunkowe mile widziane;
• Komunikatywna znajomość niemieckiego;
• Dobre zdrowie, kondycja fizyczna oraz higiena osobista;
• Zdolności manualne i organizacyjne;
• Otwartość, zaangażowanie, oraz umiejętność pracy w zespole.
Nasz klient oferuje:
• Pracę w niewielkiej rodzinnie zarządzanej piekarni o b. stabilnej sytuacji finansowej;
• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony gwarantującą wszelkie świadczenia socjalne oraz ubezpieczenie zdrowotne i chorobowe;
• Atrakcyjną stawkę godzinową;
• Pracę na pełen etat;
• Darmowe śniadanie;
• Zorganizowanie zakwaterowania;
• Wsparcie polskich konsultantów podczas pobytu.

Dokumenty aplikacyjne proszę kierować na adres: przemek@agencja-headhunters.eu
z numerem ref.: Piekarnia/16/DE
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Headhunters
Pełny etat Piekarz/ Piekarka- Niemcy od Headhunters w Cały Dolny Śląsk 13.02.2017
Pełny etat Brukarz -Niemcy od Headhunters w Cały Dolny Śląsk 07.02.2017
Pełny etat Pielęgniarz/pielęgniarka (opieka ambulatoryjna) -Monachium od Headhunters w Cały Dolny Śląsk 23.11.2016

Poleć znajomemu
Opublikowano: 23.11.2016
Odwiedzin: 1495