chętnych

Pełny etat Piekarz/ Piekarka- Niemcy

at Headhunters w Cały Dolny Śląsk

Firma
HEADHUNTERS Spółka z o.o.
wpisana do rejestru podmiotów prowadzących
agencje zatrudnienia pod numerem 10079 aktualnie dla swojego niemieckiego
partnera biznesowego poszukuje osób na stanowisko:
Piekarz/Piekarka
Lokalizacja:
Niemcy, okolice Hannoweru.
Zakres obowiązków:
-Przygotowywanie ciasta i produktów do wypieku;
-Wypiek pieczywa;
-Prace porządkowe i dbanie o stanowisko pracy.
Wymagania:
-Doświadczenie w przygotowywaniu i wypiekaniu pieczywa;
-Wykształcenie kierunkowe mile widziane;
-Komunikatywna znajomość niemieckiego;
-Dobre zdrowie, kondycja fizyczna oraz higiena osobista;
-Zdolności manualne i organizacyjne;
-Otwartość, zaangażowanie, oraz umiejętność pracy w zespole.
Nasz klient oferuje:
-Pracę w niewielkiej rodzinnie zarządzanej piekarni o b. stabilnej sytuacji
finansowej;
-Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony gwarantującą wszelkie
świadczenia socjalne oraz ubezpieczenie zdrowotne i chorobowe;
-Atrakcyjną stawkę godzinową;
-Pracę na pełen etat;
-Darmowe śniadanie;
-Zorganizowanie zakwaterowania;
-Wsparcie polskich konsultantów podczas pobytu.

Dokumenty aplikacyjne
proszę kierować na adres:
przemek@agencja-headhunters.eu
z numerem ref.: Piekarnia/17/DE
Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych
Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert
zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst
jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia
dziękujemy.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Headhunters
Pełny etat Brukarz -Niemcy od Headhunters w Cały Dolny Śląsk 07.02.2017
Pełny etat Piekarz/ Piekarka- Niemcy od Headhunters w Cały Dolny Śląsk 23.11.2016
Pełny etat Pielęgniarz/pielęgniarka (opieka ambulatoryjna) -Monachium od Headhunters w Cały Dolny Śląsk 23.11.2016

Poleć znajomemu
Opublikowano: 13.02.2017
Odwiedzin: 1422