chętnych

Umowa-zlecenie Pracownik Restauracji

at Restauracja w Wrocław

Restauracja poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Pracownik Restauracji

Obowiązki:
- Obsługa klientów
- Dbałość o ekspozycję potraw na ladzie wydawczej
- Dbałość o czystość stanowiska pracy

Wymagania:
- Książeczka sanepidowska/lub chęć jej wyrobienia

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki współpracy
- Elastyczny grafik (możliwość pogodzenia pracy z innymi obowiązkami)
- Szkolenia wdrażające do pracy
- Możliwość awansu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Restauracja
Umowa-zlecenie Pomoc Kuchenna - Wrocław od Restauracja w Wrocław 13.05.2018

Poleć znajomemu
Opublikowano: 13.05.2018
Odwiedzin: 1724