chętnych

Umowa-zlecenie Pomoc Kuchenna - Wrocław

at Restauracja w Wrocław

Restauracja poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Pomoc Kuchenna

Obowiązki:
- Wsparcie kucharzy w przygotowywaniu potraw i wydawaniu posiłków
- Współpraca z personelem w Restauracji
- Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w gastronomii
- Książeczka sanepidowska

Oferujemy:
- Zatrudnienie od zaraz
- Stabilne zatrudnienie
- Terminowe wynagrodzenie
- Szkolenie wdrażające do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Restauracja
Umowa-zlecenie Pracownik Restauracji od Restauracja w Wrocław 13.05.2018

Poleć znajomemu
Opublikowano: 13.05.2018
Odwiedzin: 2208