chętnych

Pełny etat Młodszy Projektant Konstrukcji Żelbetowych

at Pracownicy Budowlani Sp. z o. o. w Wrocław

Nr wpisu do rejestru 13471 jako Pracownicy budowlani Sp. z o.o.

Obecnie dla naszego Klienta specjalizującego się w projektowaniu konstrukcji żelbetowych i stalowych na rynek polski i zagraniczny poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Młodszy Projektant Konstrukcji Żelbetowych

Zadania:
• wykonywanie rysunków zbrojeniowych, szalunkowych i pozycyjnych
• koordynacja prac z Klientem
• udział w tworzeniu standardów biura w zakresie konstrukcji żelbetowych
Wymagania:
• wykształcenie wyższe budowlane (mile widziane w specjalności konstrukcje budowlane)
• min. rok doświadczenia w projektowaniu konstrukcji żelbetowych
• umiejętność tworzenia rysunków zbrojeniowych, szalunkowych
• umiejętność czytania dokumentacji projektowej (w tym obliczenia statyczne)
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
• umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premie
• pracę stacjonarną we Wrocławiu
• możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia specjalistycznego, technicznego doświadczenia

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.
lub kontakt telefoniczny z Joanną Grabowską pod nr: 518 215 122

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Pracownicy Budowlani Sp. z o. o.
Pełny etat ASYSTENT PROJEKTANTA od Pracownicy Budowlani Sp. z o. o. w Wrocław 30.12.2016

Poleć znajomemu
Opublikowano: 10.02.2017
Odwiedzin: 1408