chętnych

Pełny etat ASYSTENT PROJEKTANTA

at Pracownicy Budowlani Sp. z o. o. w Wrocław

W 2015 roku zrekrutowaliśmy ponad 2200 Pracowników,
proponując im ponad 250 ofert pracy w branży budowlanej.
Nr wpisu do rejestru 13471 jako Pracownicy budowlani Sp. z o.o.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Asystent Projektanta

Zadania:
· wykonywanie rysunków zbrojeniowych, szalunkowych i pozycyjnych
· koordynacja prac z Klientem
· udział w tworzeniu standardów biura w zakresie konstrukcji żelbetowych
Wymagania:
· wykształcenie wyższe budowlane (mile widziane w specjalności konstrukcje budowlane)
· min. rok doświadczenia w projektowaniu konstrukcji żelbetowych
· umiejętność tworzenia rysunków zbrojeniowych, szalunkowych
· umiejętność czytania dokumentacji projektowej (w tym obliczenia statyczne)
· komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
· umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
· atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
· pracę stacjonarną we Wrocławiu
· możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia specjalistycznego, technicznego doświadczenia

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą poniższego linku:

lub drogą mailową:
joanna.grabowska@pracownicybudowlani.pl

Kontakt telefoniczny z Joanną Grabowską pod nr: 518 215 122

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Pracownicy Budowlani Sp. z o. o.
Pełny etat Młodszy Projektant Konstrukcji Żelbetowych od Pracownicy Budowlani Sp. z o. o. w Wrocław 10.02.2017

Poleć znajomemu
Opublikowano: 30.12.2016
Odwiedzin: 1494