Oferty pracy wg. branży

(900 ogłoszeń o pracę)
To ogłoszenie o pracę zostało opublikowane 365 dni temu...
0

chętnych

Pełny etat Firma Budowlana Velvox z siedzibą we Wrocławiu zatrudni kierownika budowy

at Velvox w Wrocław

Opis oferty pracy:

Opis stanowiska pracy

•Nadzorowanie placu budowy
•Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich budowlanych aspektów w projektach na etapie promocji jak i realizacji
•Przygotowywanie obmiaru postępu robót
•Koordynowanie prac podwykonawców
•Nadzór i kontrola nad postępami prac
•Przeglądy ilościowe
•Koordynowanie harmonogramów
•Kontrola kosztów
•Kontrola oraz dokumentowanie jakości
•Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie
•Sporządzanie raportów projektu
•Wszelka pomoc konieczna przy realizacji projektów

Wymagania

Wymagania
•Wyższe wykształcenie - budownictwo
•Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi
•Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe
•Samodzielność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
•Komunikatywność, sumienność, punktualność

Oferujemy
•Stabilną pracę na pełen etat bądź w oparciu o kontrakt
•Miłą atmosferę w rozwojowym miejscu pracy
•Pracę od zaraz

Prosimy o kontakt pod adres e-mail : biuro@velvox.pl bądź numer telefonu : 713498403.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Velvox
Pełny etat Zatrudnimy na stanowisku samodzielna księgowa od Velvox w Wrocław 22.05.2015

Czy to ogłoszenie jest nieaktualne? Zgłoś do usunięcia
Poleć znajomemu
Opublikowano: 02.09.2015
Odwiedzin: 1746