chętnych

Pełny etat Zatrudnimy na stanowisku samodzielna księgowa

at Velvox w Wrocław

Firma budowlana z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko ;

Samodzielny (a)księgowy (a)

Wymagania:
Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane ekonomiczne - preferowane kierunki rachunkowość, finanse),
Minimum 5- letnie doświadczenie w pracy z prowadzeniem pełnej księgowości oraz książką przychodów i rozchodów
Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym (warunek konieczny)
Znajomość procesów finansowo-księgowych i sprawozdawczych
Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych
Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
Znajomość programów INSERT (warunek konieczny)
Wysoki stopień samodzielności i odpowiedzialności
Wszechstronność w pracy, zdolności analityczne
Rzetelność, dokładność, odpowiedzialność
Mile widziana znajomość kadr i płac

Obowiązki:
Nadzór nad kompletnością i rzetelnością dokumentów księgowych oraz prawidłowością dowodów księgowych i zapisów w księgach rachunkowych

Oferujemy:
Stabilną pracę na pełen etat w godz. 8-16 od pon. do pt.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony)
Pracę w niewielkim zespole , pracę od zaraz.
Miłą atmosferę w miejscu pracy.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Velvox

Poleć znajomemu
Opublikowano: 22.05.2015
Odwiedzin: 1808