Oferty pracy wg. branży

(900 ogłoszeń o pracę)
To ogłoszenie o pracę zostało opublikowane 365 dni temu...
0

chętnych

Pełny etat Magister farmacji - Niemcy

at Arbeitsagentur Headhunters w Wrocław

Agencja Pracy Headhunters posiadająca wpis do KRAZ pod nr 7132 poszukuje obecnie osób na stanowiska: Magister farmacji

Zakres obowiązków:
- Sprzedaż leków;
- Informowanie klientów o działaniu i dawkowaniu leków;
- Farmakologiczne doradztwo klientom apteki;
- Sporządzanie jak i prowadzenie dokumentacji;
- Kontrola i realizacja recept;
- Dyżury nocne w aptece.

Wymagania:
- Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym (potwierdzona certyfikatem językowym na poziomie B2);
- Prawo do wykonywania zawodu farmaceuty
- Mile widziana nostryfikacja dyplomu na terenie Niemiec (w przypadku braku nostryfikacji możliwość jej uzyskania)
- Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata;
- CV w języku niemieckim + foto;
- Mile widziane czynne prawo jazdy kategorii B;
- Gotowość do zmiany miejsca otoczenia oraz chęć osiągnięcia stabilizacji w jednym miejscu pracy.

Nasz klient oferuje:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony;
- 3 dniowy okres próbny (pokryte koszta zakwaterowania jak i przejazdu);
- pracę według systemu zmianowego w kompetentnym i sympatycznym zespole, która gwarantuje możliwość rozwoju zawodowego;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Szeroką pomoc w organizacji całego pobytu i zakwaterowania.

Aplikację prosimy przesyłać na adres: dorota.r@agencja-headhunters.eu z tematem – Farmacja/2015

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Arbeitsagentur Headhunters
Pełny etat Pielęgniarz/ - arka – opieka ambulatoryjna – Monachium od Arbeitsagentur Headhunters w Wrocław 10.03.2015

Czy to ogłoszenie jest nieaktualne? Zgłoś do usunięcia
Poleć znajomemu
Opublikowano: 10.03.2015
Odwiedzin: 1705