Pełny etat Pielęgniarz/ - arka – opieka ambulatoryjna – Monachium

at Arbeitsagentur Headhunters w Wrocław

Agencja Pracy Headhunters posiadająca wpis do KRAZ pod nr 7132 poszukuje obecnie doświadczonych osób jak i absolwentów szkoły medycznej na stanowisko: Pielęgniarz/-arka (Niemcy)

Lokalizacja: Monachium

Zakres obowiązków:
- Opieka lecznicza: realizacja zaleceń lekarskich
- Prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:
- Przynajmniej komunikatywny język niemiecki (poziom B1 min.)
- CV w języku niemieckim + foto
- Prawo do wykonywania zawodu pielęgniarza/-arki
- Dyplom ukończenia szkoły medycznej (Nie wymagamy niemieckiej nostryfikacji dyplomu!)
- Dodatkowe referencje, świadectwa pracy, kursy językowe etc. które mogą potwierdzą kompetencje kandydata, są również mile widziane.
- Czynne prawo jazdy kategorii B
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Nasz klient oferuje:
- Niemiecką umowę o pracę
- Pracę według systemu zmianowego oraz indywidualnie dostosowanego grafiku
- Atrakcyjne wynagrodzenie od 1600 do 2000 euro netto (wysokość zależy od wykształcenia, doświadczenia, umiejętności oraz znajomości języka i jest ustalana bezpośrednio podczas rozmowy pracodawcy z kandydatem)
- Dopłaty do każdej przepracowanej godziny w dni świąteczne i weekendy
- Służbowe auto do dyspozycji na czas wykonywania pracy
- Szeroką pomoc w organizacji całego pobytu i zakwaterowania
- Szkolenie wewnętrzne, przygotowujące do profesjonalnego wykonywania powierzonych obowiązków

Aplikację prosimy przesyłać na adres: dorota.r@agencja-headhunters.eu z tematem – Pielęgniarka/2015/DE

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Arbeitsagentur Headhunters
Pełny etat Magister farmacji - Niemcy od Arbeitsagentur Headhunters w Wrocław 10.03.2015

Poleć znajomemu
Opublikowano: 10.03.2015
Odwiedzin: 3323