2

chętnych

Pełny etat Kasjer w Hurtowni Spożywczo-Przemysłowej

at Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych w Wrocław

Jeśli jesteś Osobą Niepełnosprawną
Jeśli renta socjalna i pomoc społeczna nie zaspokajają TWOICH POTRZEB i AMBICJI,
Jeśli chcesz nawiązać NOWE KONTAKTY z ludźmi,
Jeśli chcesz udowodnić sobie i innym, że można lepiej żyć i mieć Fajną Pracę

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PI-ON.PL, która od lat jest wiodącym podmiotem pomagającym Osobom Niepełnosprawnym w powrocie na rynek pracy oraz rozwoju kariery zawodowej współdziałając z przedsiębiorstwami społecznymi
zorganizuje dla Ciebie miejsce pracy.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kasjer w Hurtowni Spożywczo-Przemysłowej

Opis stanowiska:
profesjonalna obsługa klienta,
obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:
orzeczenie o niepełnosprawności
komunikatywność, energiczność, chęć do pracy

Oferujemy:
Stałą pracę na cały etat (umowa o pracę), warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych
Przeszkolenie z zakresu obsługi kasy fiskalnej
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premia kasjerska
Korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków, itp.),
Przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku,
Opiekę, pomoc i współdziałanie Koordynatora,

Miejsce pracy: Wrocław

Kandydatów zainteresowanych tą ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z informacją o posiadanym orzeczeniu na adres mailowy a.houszka@pi-on.pl

Prosimy w tytule maila wpisać nazwę stanowiska i miasto, w którym chcieliby Państwo pracować.

 Prosimy również pamiętać, aby CV zawierało klauzulę o ochronie danych osobowych, której wzór znajdą Państwo poniżej.

 Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
Pełny etat Doradca Klienta w salonie obuwniczym- dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności od Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych, wszystkie 20.09.2012

Poleć znajomemu
Opublikowano: 30.10.2012
Odwiedzin: 2185