1

chętny

Pełny etat Doradca Klienta w salonie obuwniczym- dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

at Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych (wszystkie)

Jeśli jesteś Osobą Niepełnosprawną
Jeśli renta socjalna i pomoc społeczna nie zaspokajają TWOICH POTRZEB i AMBICJI,
Jeśli chcesz nawiązać NOWE KONTAKTY z ludźmi,
Jeśli chcesz udowodnić sobie i innym, że można lepiej żyć i mieć Fajną Pracę

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
współdziałając z przedsiębiorstwami społecznymi
zorganizuje dla Ciebie miejsce pracy
Obecnie poszukujemy Sprzedawców-Doradców Klienta w renomowanych salonach obuwniczych

Opis stanowiska:
obsługa klienta – doradztwo w zakresie mody, obuwia
ekspozycja, wykładanie towaru
Wymagania:
orzeczenie o niepełnosprawności
komunikatywność, energiczność, chęć do pracy

Gwarantujemy:
Stałą pracę (umowa o pracę), warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych
Wynagrodzenie podstawowe plus premie
Korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków, itp.),
Przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku,
Opiekę, pomoc i współdziałanie Koordynatora,

Miejsce pracy: Wrocław

Prosimy o przesyłanie CV wraz z informacją o posiadanym orzeczeniu na adres mailowy a.houszka@pi-on.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
Pełny etat Kasjer w Hurtowni Spożywczo-Przemysłowej od Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych w Wrocław 30.10.2012

Poleć znajomemu
Opublikowano: 20.09.2012
Odwiedzin: 1937