1

chętny

Pełny etat Wdrożeniowiec/Informatyk/ Programista PHP

at Red Dragon Media w Wrocław

Poszukujemy do pracy osobę, która będzie odpowiedzialna za:
Zakres obowiązków:
• tworzenie aplikacji na platformę Facebook
• wdrażanie systemów Typo3 i Magento
• cięcie szablonów z formatu PSD (Photoshop) do HTML, CSS, jQuery
• pisanie dedykowanych aplikacji w PHP + MySQL
Wymagania:
• doświadczenie przy pracy z bazami danych i narzędzi do ich obsługi (np. MySQL i phpMyAdmin)
• umiejętność cięcia stron do standardu HTML/CSS (ze zgodnością we wszystkich nowych przeglądarkach)
• przynajmniej podstawowa znajomość JavaScript i jQuery
• bardzo dobra znajomość języka PHP
• chęć i umiejętność szybkiego uczenia się
• zdolność do analitycznego myślenia
• dobra organizacja pracy
• umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
• przyjazną atmosferę pracy
• samodzielną i odpowiedzialną pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
• miejsce pracy w biurze we Wrocławiu
• stałe wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego
Dodatkowym atutem będą:
Mile widziane:
• podstawowa znajomość programu Photoshop (do cięcia stron)
• doświadczenie z HTML5 i CSS3
• umiejętność wdrażania Typo3, Magento, SilverStripe i/lub WordPress
• wcześniejsza praca na podobnym stanowisku

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Red Dragon Media
Pełny etat Programista PHP / Wdrożeniowiec od Red Dragon Media w Wrocław 18.07.2012

Poleć znajomemu
Opublikowano: 03.08.2012
Odwiedzin: 2130