chętnych

Pełny etat Programista PHP / Wdrożeniowiec

at Red Dragon Media w Wrocław

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka PHP
- umiejętność cięcia stron do standardu HTML/CSS (ze zgodnością we wszystkich nowych przeglądarkach)
- przynajmniej podstawowa znajomość JavaScript i jQuery
- doświadczenie przy pracy z bazami danych i narzędzi do ich obsługi (np. MySQL i phpMyAdmin)
- dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy w zespole
- chęć i umiejętność szybkiego uczenia się
- zdolność do analitycznego myślenia

Mile widziane:

- umiejętność wdrażania Typo3, Magento, SilverStripe i/lub WordPress
- doświadczenie z HTML5 i CSS3
- podstawowa znajomość programu Photoshop (do cięcia stron)
- wcześniejsza praca na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

- cięcie szablonów z formatu PSD (Photoshop) do HTML, CSS, jQuery
- wdrażanie systemów Typo3 i Magento
- pisanie dedykowanych aplikacji w PHP + MySQL
- tworzenie aplikacji na platformę Facebook

Oferujemy:

- samodzielną i odpowiedzialną pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie,
- przyjazną atmosferę pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- stałe wynagrodzenie,
- miejsce pracy w biurze we Wrocławiu

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Red Dragon Media
Pełny etat Wdrożeniowiec/Informatyk/ Programista PHP od Red Dragon Media w Wrocław 03.08.2012

Poleć znajomemu
Opublikowano: 18.07.2012
Odwiedzin: 2076