2

Pełny etat Przedstawiciel / Menadżer Odszkodowania Roszczenie Powypadkowe

at DRB Centrum Odszkodowań Spółka z o.o. w Wrocław

DRB Centrum Odszkodowań Spółka z o.o. jest jedną z największych i najaktywniej działających firm na rynku Odszkodowań. Zajmujemy się udzielaniem pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Reprezentujemy je w kontaktach z ubezpieczycielem i dokładamy wszelkich starań, by uzyskać w ich imieniu jak najwyższe odszkodowanie.
W związku z ciągle rosnącą pozycją naszej firmy na rynku poszukujemy współpracowników na stanowisko:
Przedstawiciel/Menadżer
Zakres obowiązków:
dotarcie do osób poszkodowanych w wypadkach i podpisanie umowy
obsługa klientów wskazanych przez Spółkę
po zdobyciu doświadczenia rekrutowanie współpracowników i budowanie własnej struktury.
Oferujemy:
skuteczny system pozyskiwania klientów zapewniający stałe wysokie przychody,
skuteczny system szkoleń,
wysokie zaliczki i wynagrodzenia prowizyjne,
atrakcyjny system motywacyjny,
umowę zlecenie lub współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej
pracę stałą lub dodatkową.
Proszę o kontakt pod adresem: kamil.zieba@drb.pl

Poleć znajomemu
Opublikowano: 06.10.2011
Odwiedzin: 2124