1

chętny

Pełny etat Tokarz / Frezer Legnica i Okolice

at Natalia Bury w Cały Dolny Śląsk

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:
Tokarz/Frezer/Szlifierz narzędziowy
Miejsce pracy: Legnica

Zadania:
• Obsługa maszyn konwencjonalnych,
• Wykonywanie detali według schematów,
• Okresowa naprawa i konserwacja narzędzi produkcyjnych,
• Modernizacja maszyn i urządzeń.
Wymagania:
• Znajomość tworzenia i czytania rysunku technicznego (warunek konieczny),
• Doświadczenie w pracy na stanowisku tokarza/frezarza/narzędziowca/szlifierza,
• Znajomość technik wytwarzania detali: obróbka plastyczna, obróbka skrawaniem,
• Samodzielność i motywacja do pracy,
• Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Perspektywy rozwoju,
• Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole.
Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres:
natalia.bury@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Natalia Bury
Pełny etat Elektromechanik - Legnica i Okolice od Natalia Bury w Cały Dolny Śląsk 19.11.2013
Pełny etat Operator pras automatycznych Wrocław i Okolice od Natalia Bury w Wrocław 19.11.2013

Poleć znajomemu
Opublikowano: 19.11.2013
Odwiedzin: 1941