1

chętny

Pełny etat przedstawicielka/ promotorka handlowa

at qyn cosmetics w Wrocław

Z związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy/Handlowiec, konsultantka handlowa w branży kosmetycznej.

Opis stanowiska:

Długofalowa budowa relacji z klientami oraz z salonami
Pozyskiwanie nowych klientów, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, ośrodków SPA
Dbałość o jakościową ekspozycję i dystrybucję produktów
Budowanie i umacnianie wizerunku marki producenta
Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Raportowanie wyników sprzedaży
Realizacja założonych celów sprzedażowych oraz wskaźników jakościowych

Wymagania:

Umiejętność pracy w zespole
Wysoki poziom komunikatywności
Umiejętność organizacji własnego czasu pracy
Chęć dążenia do wyznaczonego celu

Oferujemy:
Zatrudnienie w początkowym okresie na podstawie umowy zlecenia lub własna działalność gospodarcza
Motywacyjny system wynagrodzenia
Bardzo dobra atmosfera pracy
Elastyczne godziny pracy
Możliwość rozwoju, szkoleń
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie zgłoszenia/aplikacji zawierających CV

Poleć znajomemu
Opublikowano: 25.10.2013
Odwiedzin: 1925