Oferty pracy wg. branży

(900 ogłoszeń o pracę)
To ogłoszenie o pracę zostało opublikowane 365 dni temu...
3

chętnych

Pełny etat Dam pracę: Inżynier robót elektrycznych

at P&P w Wrocław

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego;
  • dyspozycyjności, odpowiedzialności i zaangażowania;
  • biegłej znajomości pakietu Office;
  • dodatkowe atuty (prawo jazdy, znajomość programu AutoCad i procedur FIDIC);

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednie nadzorowanie prowadzonych prac;
  • prowadzenie dokumentów budowy zgodnych z procedurami Warunków Kontraktu na budowę FIDIC;

W zamian oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • motywujący system wynagrodzeń;
  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań;
  • pracę przy realizacji dużej, prestiżowej budowy.

Kontakt:
Przedsiębiorstwo Robót P&P Elektrycznych Sp. z o.o.
tel: 058/572-23-01(02)
fax: 058/572-24-10

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Czy to ogłoszenie jest nieaktualne? Zgłoś do usunięcia
Poleć znajomemu
Opublikowano: 30.04.2010
Odwiedzin: 2235