chętnych

Praca tymczasowa Praktykantka/Asystent/-ka ds. Rekrutacji

at InterKadra w Wrocław

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Praktykantka/Asystent/-ka ds. Rekrutacji (praktyka bezpłatna)

Obowiązki:
- Pomoc przy realizacji zamówień od klientów (zapotrzebowanie na personel)
- Zamieszczanie/ odświeżanie ogłoszeń o pracę
- Zarządzanie dokumentami pracowniczymi
- Rekrutacja telefoniczna pracowników na niski i średni szczebel pracowniczy
- Umawianie kandydatów na spotkania rekrutacyjne
- Udział w spotkaniach rekrutacyjnych

Wymagania:
- Odpowiedzialność i zaangażowanie
- Chęć do pracy i nauki
- Pozytywne nastawienie
- Sumienność i uczciwość

Oferujemy:
- Zdobycie bogatego doświadczenia zawodowego
- Zdobycie wiedzy z obszaru branży HR
- Bezpośredni kontakt z Doradcami odpowiedzialnymi za realizację projektów
- Elastyczny planning i terminarz praktyk
- Praktyki bezpłatne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres j.hanys@interkadra.pl koniecznie z dopiskiem w temacie wiadomości Praktyka/Wrocław bez tego aplikacje nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: InterKadra
Umowa-zlecenie Kasjer/Pomocnik sklepu Wrocław od InterKadra w Wrocław 10.09.2013

Poleć znajomemu
Opublikowano: 23.09.2013
Odwiedzin: 1964