chętnych

Umowa-zlecenie Sprzątaczka Biurowa (ul. Fabryczna)

at Clar System w Wrocław

Jesteśmy firmą świadczącą usługi porządkowo - czystościowe oraz ochrony osób i mienia. Działamy na rynku od 12 lat i możemy poszczycić się zaufaniem blisko 500 klientów na terenie całego kraju, z którymi współpracujemy w ramach umów stałych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Sprzątaczka Biurowa (ul. Fabryczna)

Wymagania:
• mile widziane osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności ,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• chęć do pracy, solidność i sumienność.

Obowiązki:
• sprzątanie ręczne i maszynowe w zespole,
• sprzątanie uczelni wyższej na ul. Fabrycznej,
• praca w godzinach nocnych od 22.00-6.00.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie,
• wypłatę wynagrodzenia do dnia 15 - każdego miesiąca.

Kontakt:
Clar System
Wrocław pl. Solidarności 1/3/5, pokój 424
tel. 512-053-503

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Clar System
Pełny etat Sprzątaczka Biurowa (ul. Żmigrodzka) od Clar System w Wrocław 21.08.2013

Poleć znajomemu
Opublikowano: 21.08.2013
Odwiedzin: 2124