1

chętny

Pełny etat Asystent projektu szkoleniowego POKL - Wrocław

at Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego w Wrocław

Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego o/Wrocław poszukuje osoby na stanowisko Asystenta Projektu Szkoleniowego POKL.
Zakres obowiązków:
- promocja projektu
- rekrutacja uczestników projektu
- gromadzenie i kompletowanie dokumentacji projektowej
- archiwizacja dokumentów
- weryfikacja dokumentacji zgłoszeniowej
- monitoring i ewaluacja

Wymagania:
- wyższe wykształcenie
- co najmniej rok doświadczenia w pracy przy projektach szkoleniowych
- dobra znajomość pakietu MS Office
- obsługa urządzeń biurowych (drukarka, ksero, fax itp.)
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy: stałą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze, forma zatrudnienia: umowa o pracę (pełny etat)
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: sekretariat@crse.org.pl.

Poleć znajomemu
Opublikowano: 14.08.2013
Odwiedzin: 1734