chętnych

Umowa-zlecenie Szkoleniowiec MS Excel

at GoTechnologies w Cały Dolny Śląsk

Firma GoTechnologies Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych aplikacjach internetowych, szkoleniach eCommerce oraz specjalistycznym doradztwie w obszarach IT.
Prowadzimy również szkolenia dla specjalistów na Uczelni Łazarskiego i Akademii Koźmińskiego w Warszawie oraz czynnie uczestniczymy w prowadzeniu zajęć na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie poszukujemy współpracowników w obszarze szkoleń z programu Excel na każdym poziomie (od podstawowego po zaawansowany).

Szkoleniowiec MS Excel

Zadania:
• przygotowanie i realizacja szkoleń i warsztatów,
• opracowywanie, wdrażanie i realizacja nowych programów oraz materiałów szkoleniowych,
• dostosowanych do aktualnych potrzeb,
• monitoring efektywności prowadzonych szkoleń oraz identyfikowanie obszarów rozwojowych.

Wymagania:
• Mile widziane wykształcenie wyższe
• Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z Excela – Warunek konieczny
• Wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji
• Doświadczenie w branży

Oferujemy:
• Umowę o dzieło, zlecenie lub współpracę (stała współpraca)
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Możliwość prowadzenia innych szkoleń
• Możliwość wystawienia referencji
• Możliwość umieszczenie notki trenerskiej na stronie internetowej

Oferty (CV, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) prosimy przesyłać na adres e-mail info@gotechnologies.pl w tytule wpisując „Szkoleniowiec MS Excel”

Poleć znajomemu
Opublikowano: 01.08.2013
Odwiedzin: 1900