1

chętny

Umowa-zlecenie ZATRUDNIE KUCHARZA, POMOC KUCHENNĄ, WYDAWKOWEGO

at MULTIFOOD STP PÓŁNOC 1 SP. Z O.O. w Wrocław

Restauracja w CH Marino zatrudni na stanowisko pracownik restauracji – wydawkowy. Poszukujemy mężczyzn, najlepiej studentów uczących się w trybie niestacjonarnym.
Wymagane są: aktualna książeczka sanepidowska, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie , wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane doświadczenie w gastronomii.
Główne zadania to : wydawanie posiłków, dbałość o czystość miejsca pracy.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: MULTIFOOD STP PÓŁNOC 1 SP. Z O.O.
Pełny etat Restauracja w CH Marino zatrudni kucharza. od MULTIFOOD STP PÓŁNOC 1 SP. Z O.O. w Wrocław 19.11.2013
Umowa-zlecenie ZATRUDNIĘ KUCHARZA- WYDAWKOWEGO od MULTIFOOD STP PÓŁNOC 1 SP. Z O.O., wszystkie 28.10.2013

Poleć znajomemu
Opublikowano: 23.07.2013
Odwiedzin: 2133