chętnych

Pełny etat netkadra poszukuje pracownikow tlumaczy

at netkadra w Środa Śląska

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna
Wymagania:
biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami
doskonała znajomość języka polskiego
obsługa komputera (MS Office)
wykształcenie wyższe
gotowość do pracy zdalnej
doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy – mile widziane
Zakres obowiązków:
bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,
korekta językowa gotowych tekstów,
Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia
umowa o pracę
możliwość dostoisowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb
Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: netkadra
Pełny etat Tłumacz języka angielskiego lub niemieckiego od Netkadra, wszystkie 06.11.2017
Pełny etat Pracownik Centrum Obsługi Telefonicznej od Netkadra, wszystkie 06.11.2017
Pełny etat Tłumacz języka angielskiego lub niemieckiego od Netkadra w Cały Dolny Śląsk 18.10.2017
Pełny etat Pracownik Centrum Obsługi Telefonicznej od Netkadra w Środa Śląska 18.10.2017

Poleć znajomemu
Opublikowano: 24.10.2017
Odwiedzin: 1488