chętnych

Pełny etat montaż wroclaw nowy dwór od zaraz

at ks service w Wrocław

KS Service jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia
pod numerem 2894.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PRODUKCJA / MONTAŻ
Nr referencyjny: produkcja-montaż/WW/2013
Miejsce pracy Wrocław (okolice Nowego Dworu)

Zakres obowiązków:
montaż i pakowanie plastikowych elementów medycznych (praca odbywa się w warunkach sterylnych)

Oferujemy:
-praca od 15 lipca – umowę o pracę tymczasową, – początkowe wynagrodzenie w wysokości 11,31 zł brutto/h, – zawsze terminowe wynagrodzenie, – odzież roboczą.

Wymagamy: – gotowości do pracy na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-06) – minimum roku doświadczenia w pracy przy produkcji, – zdolności manualnych, – dyspozycyjności, pracowitości, punktualności.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: wroclaw@ksservice.eu
w temacie wpisując nr referencyjny montaż/WW/2013.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moich danych osobowych przez KS Service Sp. z o.o. w celu realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Zapraszamy również do naszego biura KS SERVICE ul. Prusa 1/24, 53-319 Wrocław,
Tel. 71 325-21-94

*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami

Poleć znajomemu
Opublikowano: 09.07.2013
Odwiedzin: 1858