Umowa-zlecenie Koordynator badań z własną siatką ankieterską

at Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions (wszystkie)

Koordynator badań z własną siatką ankieterską
Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions, należąca do Grupa W&W sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów badawczych poszukuje KOORDYNATORÓW BADAŃ dysponujących własną siatką doświadczonych ankieterów na terenie województwa

Obowiązki koordynatora:
Realizacja badań ilościowych i jakościowych
Koordynacja i kontrola pracy własnej siatki ankieterów
Raportowanie przebiegu badań

Wymagania:
Wytrwałość i rzetelność w realizowaniu postawionych zadań
Uczciwość i terminowość wykonywanych zadań
Doświadczenie w realizacji projektów ilościowych i jakościowych
Dobra organizacja pracy
Mile widziana możliwość wystawienia faktury VAT

Oferujemy:
Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku i badaniami społecznymi
Długofalową współpracę
Zwrot kosztów dojazdu

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie CV z opisem doświadczeń i zrealizowanych projektów badawczych. W swoim zgłoszeniu prosimy także dokładnie opisać na jakim obszarze jesteście Państwo w stanie realizować badania, oraz jak liczną siatką ankieterów Państwo dysponujecie. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail rekrutacja@fastsolutions.pl

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions
Umowa-zlecenie Audytor/Tajemniczy klient od Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions, wszystkie 05.07.2017
Umowa-zlecenie Ankieter od Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions, wszystkie 05.07.2017

Poleć znajomemu
Opublikowano: 05.07.2017
Odwiedzin: 1471