1

chętny

Pełny etat Franczyzobiorca sklepu Żabka Wrocław

at Żabka Polska w Wrocław

Żabka to znana i stabilna sieć małych i wygodnych sklepów czynnych 7 dni w tygodniu. Od 1998 roku odpowiadamy na potrzeby milionów Polaków, ułatwiając im codzienne życie. Jesteśmy pewnym partnerem w prowadzeniu biznesu.

Oferujemy NOWE WARUNKI WSPÓŁPRACY na zasadach franczyzy.

Co oferujemy?
1) przychód podstawowy 6500 zł,
2) premie za realizację celów sprzedażowych i dotrzymywanie standardów sieci,
3) znane i rozpoznawalne logo,
4) w pełni wyposażony lokal,
5) stałe dostawy towaru i wsparcie marketingowe,
6) szkolenia: dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, wspieramy w zakresie otwarcia i prowadzenia sklepu.

Jakie są podstawowe obowiązki franczyzobiorcy?
1) zarządzanie sklepem oraz zespołem pracowników,
2) dbanie o wizerunek i zatowarowanie sklepu,
3) budowanie pozytywnych relacji z Klientami.

Kto może zostać franczyzobiorcą?
1) osoba przedsiębiorcza,
2) gotowa do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
3) nastawiona na sukces i osiąganie wysokich sprzedaży,
4) pozytywnie nastawiona do ludzi,
5) posiadająca niewielki wkład finansowy na pierwszy miesiąc działalności.

Jakie są szczegóły współpracy?
Udzielamy ich na spotkaniu informacyjnym. Umów się na rozmowę z Partnerem ds Rekrutacji, nr tel. 507 722 893 lub wyślij CV.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Żabka Polska
Pełny etat Ajent sklepu Spożywczego od Żabka Polska w Wrocław 08.12.2014

Poleć znajomemu
Opublikowano: 01.02.2017
Odwiedzin: 1492