2

chętnych

Pełny etat Młodszy Elektryk

at LeasingTeam w Wrocław

Zakres obowiązków:
- Kontrola urządzeń energetycznych i elektroenergetycznych;
- Nadzór nad stanem technicznym urządzeń i instalacji;
- Sukcesywne dążenie do uzyskania wysokiego poziomu jakości procesu produkcyjnego.

Oczekiwania:
- Wykształcenie techniczno-elektryczne;
- Uprawnienia SEP;
- Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
- Gotowość do pracy w systemie 2- zmianowym.

Oferta:
- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Pakiet benefitów.

Miejsce pracy: okolice Wrocławia

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: LeasingTeam
Pełny etat Automatyk Przemysłowy od LeasingTeam w Wrocław 29.11.2016

Poleć znajomemu
Opublikowano: 19.12.2016
Odwiedzin: 1406