Oferty pracy wg. branży

(900 ogłoszeń o pracę)
To ogłoszenie o pracę zostało opublikowane 365 dni temu...
0

chętnych

Pełny etat Operator CNC, Niemcy

at Walter Fach Kraft (wszystkie)

Walter-Fach-Kraft – Jesteśmy sprawdzoną niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Posiadamy 33 odziały na terenie Niemiec, rozwijamy również swoją działalność w Polsce. Dewiza Naszej firmy to rzetelność i wsparcie dla osób, które zatrudniamy. Uczciwość, obopólne zaangażowanie i zaufanie ma dla Nas ogromne znaczenie. Aby zadowolić Naszych pracowników dokładamy wszelkich starań, by każda z ofert przez Nas proponowanych była opatrzona odpowiednio wysokimi standardami i atrakcyjną płacą. Dajemy Ci gwarancję legalności w zamian za chęć oraz gotowość do pracy.

Obecnie szukamy na stanowisko:
CNC Bediener / Operator CNC

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

- obróbka metalu,
- obsługa i ustawienie maszyn CNC,
- wykonywanie takich prac jak toczenie, frezowanie, szlifowanie,
- dobór narzędzi, wprowadzanie korekt,
- kontrola wyprodukowanych elementów,
- wymierzanie i sprawdzanie.

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie,
- sumienność wykonywanej pracy,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub dobrym (warunek konieczny).

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
- pełen pakiet socjalny
- organizację zakwaterowania,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, klasy podatkowej.

Zainteresowanych Naszą ofertą prosimy o przesłanie CV w j.niemieckim i polskim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje oraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych z adnotacją na jakie stanowisko aplikujecie, na adres mailow: info@walterfachkraft.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:

+48 71 3666 455
+48 71 3666 081