chętnych

Pełny etat Pokojówka/Pokojowy z jęz. niemieckim

at Walter-Fach-Kraft Personal GmbH (wszystkie)

Walter-Fach-Kraft – jesteśmy solidnym, niemieckim pracodawcą. Na rynku pracy istniejemy od ponad 18 lat. Posiadamy bogate doświadczenie w zatrudnianiu najlepszych fachowców do pracy. Obecnie dysponujemy 33 filiami na terenie Niemiec. Prowadzimy również swoją stacjonarną filię w Polsce. Obecnie zatrudniamy ponad 1900 zadowolonych pracowników, w wielu interesujących branżach. Naszym głównym założeniem jest tworzyć pozytywną atmosferę pracy, ponieważ zadowolony pracownik to zadowolony pracodawca.

Damy Ci dobrą pracę oraz niemiecką gwarancję solidności.
Szukasz pracy? Chętnie podejmiesz ją już teraz? Dobrze trafiłeś!

Obecnie do jednego z naszych oddziałów poszukujemy osób na stanowisko:
Pokojówki/Pokojowego

Miejsce pracy: Niemcy

Kogo szukamy?

- osoby doświadczonej w pracy i w zawodzie (warunek konieczny),
- z dobrą znajomością j. niemieckiego (warunek konieczny),
- z pozytywnym nastawieniem do pracy,
- ze sprawnością fizyczną,
- dokładnej i sumiennej,
- z motywacją do pracy,
- bardzo uczciwej.

Zakres obowiązków:

- dokładne sprzątanie pokoi,
- dbałość o detale,
- czyszczenie wyznaczonych miejsc (wraz z sanitariatami),
- zmiana pościeli, ręczników,
- uzupełnianie brakujących środków czystości.
- bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP,

Dlaczego warto dołączyć do Naszego zespołu?

- zapewniamy niemiecką umowę o pracę,
- pełen pakiet socjalny opłacany w Niemczech,
- gwarancję zachowania niemieckich standardów
- dajemy możliwość długofalowego zatrudnienia,
- proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę na pełny etat,
- liczymy płatne nadgodziny,
- zapewniamy zakwaterowanie i łatwy dojazd,
- gwarantujemy płatny urlop i dodatek świąteczny

Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu. zapraszamy do aplikowania! Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:
+48 71 3666 455
+48 71 3666 081

Oferty pracy znajdziesz na Naszej stronie internetowej: www.walterfachkraft.pl
oraz na naszym fanpage na facebooku: www.facebook.com/walterfachkraft.polska

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Język niemiecki będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Pełny etat Pilnie zatrudnimy kreatywnego Copywritera od Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, wszystkie 01.12.2015
Pełny etat Poszukujemy Praktykanta/Praktykantki do działu HR od Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, wszystkie 01.12.2015
Pełny etat Kierowca kat. C, CE z jęz. niemieckim - Euskirchen od Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, wszystkie 01.12.2015
Pełny etat Pomocnik kierowcy z jęz. niemieckim od Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, wszystkie 18.11.2015
Pełny etat Kierowca kat. C, CE z jęz. niemieckim od Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, wszystkie 18.11.2015

Poleć znajomemu
Opublikowano: 21.10.2015
Odwiedzin: 1792