Oferty pracy wg. branży

(900 ogłoszeń o pracę)
To ogłoszenie o pracę zostało opublikowane 365 dni temu...
1

chętny

Pełny etat TECHNIK DS. JAKOŚCI - PRACA OD ZARAZ!

at rekruter w Wrocław

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne k. Wrocławia

OPIS STANOWISKA:

• wykonywanie pomiarów geometrycznych i mechanicznych
• kalibrowanie i wzorcowanie przyrządów i narzędzi pomiarowych
• opracowywanie algorytmów i dokumentacji dla kalibracji nowych przyrządów pomiarowych
• kooperacja zespołowa w doskonaleniu procesów wzorcowania i kalibracji

WYMAGANIA:

• minimum, wykształcenie średnie, mile widziane studia inżynierskie/kierunki techniczne (inżynieria, mechatronika, mechanika i elektrotechnika z elementami metrologii)
• mile widziana znajomość języka angielskiego
• znajomość oprogramowania Microsoft Office
• biegła obsługa komputera
• bardzo dobra znajomość przyrządów pomiarowych: suwmiarka, wysokościomierz, przyrządy mikrometryczne, maszyna współrzędnościowa
• mile widziane prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• pracę w systemie pracy zmianowej
• możliwość wdrożenia zawodowego w branżę automotive
• wynagrodzenie adekwatne do oferowanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
• miłą atmosferę w miejscu pracy
• benefity (multisport, Enel-med, zniżki na usługi, itd.)
• bezpłatny dojazd do pracy z wybranych miejscowości Dolnego Śląska (m.in. Nowa Ruda, Świdnica, Ząbkowice Śląskie, Bielawa, Legnica, Wińsko, Wołów, Wałbrzych)

Prosimy o dołączenie CV w języku polskim.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: rekruter
Pełny etat KONTROLER JAKOŚCI - PRACA OD ZARAZ! od rekruter, wszystkie 25.09.2015

Czy to ogłoszenie jest nieaktualne? Zgłoś do usunięcia
Poleć znajomemu
Opublikowano: 25.09.2015
Odwiedzin: 1650