Oferty pracy wg. branży

(900 ogłoszeń o pracę)
To ogłoszenie o pracę zostało opublikowane 365 dni temu...
0

chętnych

Praca tymczasowa Płatna praktyka w Dziale Rekrutacji ze znajomością jęz. niemieckiego

at medipe w Wrocław

O nas:
MEDIPE Sp. z o. o. Medical Care Staffing wywodzi się ze spółki kapitałowej posiadającej ponad dwunastoletnie doświadczenie na rynku europejskim w zakresie rekrutacji dla sektora medycznego. Pomagamy pracodawcom uzupełnić braki kadrowe, oferując pracę dla lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów oraz opiekunek/opiekunów osób starszych na terenie Europy Zachodniej. Dajemy możliwość rozpoczęcia nowego życia zawodowego i osobistego pracownikom sektora medycznego.

Zakres obowiązków:
• weryfikacja języka niemieckiego u kandydatów,
• wsparcie w bieżącej pracy działu,
• tłumaczenie niemieckojęzycznej dokumentacji.

Wymagania:
• zainteresowanie zagadnieniami z obszaru HR,
• umiejętność pracy w zespole,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• dokładność, sumienność,
• bardzo dobra obsługa komputera (MS Office),
• znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2

Oferujemy:
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Dziale Rekrutacji,
• 2 miesięczną płatną praktykę w wymiarze 4 lub 6 godzin dziennie (mile widziani studenci studiów stacjonarnych)
• możliwość dalszego rozwoju w ramach Medipe,
• możliwość poznania rynku pracy i aktywnego udziału w realizowanych przedsięwzięciach.

Swoje dokumenty aplikacyjne prosimy wysłać na adres kontakt@medipe.com wraz z dopiskiem:

„Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem danych osobowych jest MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gajowickiej 195 oraz, że na podstawie mojej zgody moje dane będą przechowywane i przetwarzane w celach rekrutacyjnych i marketingowych. Jestem świadomy, że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia, bądź usunięcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na przesłanie mi drogą elektroniczną informacji handlowych na temat usług Spółki MEDIPE Sp. z o.o.”

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: medipe
Umowa-zlecenie Konsultant ds. rekrutacji od medipe w Wrocław 15.07.2015
Pełny etat Opiekunka osoby starszej na terenie Wrocławia od Medipe w Wrocław 19.11.2012

Czy to ogłoszenie jest nieaktualne? Zgłoś do usunięcia
Poleć znajomemu
Opublikowano: 21.09.2015
Odwiedzin: 1672