chętnych

Pełny etat Operator wywrotki w Niemczech

at Walter Fach Kraft Personal GmbH w Cały Dolny Śląsk

Walter-Fach-Kraft - jest solidną, niemiecką firmą z długoletnią tradycją i doświadczeniem. Posiadamy bardzo szeroki wybór ofert pracy w wielu specjalistycznych branżach oraz zawodach. Posiadamy w swojej bazie ponad 2000 osób. Dbamy o naszych pracowników, którzy dzięki nam rozwijają swoje kompetencje na rynku niemieckim i austriackim.

Szukasz stabilnego i pewnego zatrudnienia na wiele lat?
Wyślij do nas swoje CV juz dziś !

Obecnie szukamy osób do pracy jako:
Kierowca wywrotki

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie,
- uprawnienia operatora wywrotki,
- dyspozycyjność do wykonywania pracy od zaraz,
- znajomość j.niemieckiego (warunek konieczny),
- aktualne prawo jazdy kat. B, C (mile widziane C+E),
- dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna.

Obowiązki:

- obsługa wywrotki,
- umiejtność bezwzględnego zachowania przepisów BHP,
- utrzymanie porządku w miejscu pracy.
- wykonywanie zadań, zgodnie z przyjętymi standardami,
- utrzymanie powierzonego sprzętu w należytym stanie,
- natychmiastowe zgłaszanie ewentualnych awarii oraz problemów ze sprzętem.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- pełen etat,
- wszystkie świadczenia socjalne,
- pomoc przy organizacji zakwaterowania i meldunku w Niemczech.
- zapewniamy zakwaterowanie i łatwy dojazd,
- gwarantujemy płatny urlop i dodatek świąteczny,
- dajemy wsparcie i pomoc koordynatora.

Nie czekaj, wyślij już teraz CV !! Sprawdź, może potrzebujemy właśnie Ciebie !
Złóż aplikację na podany niżej adres e-mail: info@walterfachkraft.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:

+48 71 3666 455
+48 71 3666 081