chętnych

Pełny etat Operator koparki/koparko - ładowarki w Niemczech

at Walter Fach Kraft Personal GmbH w Cały Dolny Śląsk

Walter-Fach-Kraft – jesteśmy wiodącą firmą niemiecką o profesjonalnym podejściu oraz z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na międzynarodowym rynku i zatrudniamy ponad 2200 pracowników z wyspecjalizowanych branż. Dla Nas najważniejszy jest człowiek, dlatego też cały czas staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i pracowników. Zaufanie oraz pełne zaangażowanie to Nasza dewiza w związku z czym każdemu pracownikowi oferujemy bezpieczną pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Gotów jesteś podjąć pracę od zaraz?
Podobnie jak my cenisz sobie rzetelność i uczciwość?
To właśnie Ciebie szukamy!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Operator koparki/koparko - ładowarki

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

- obsługa koparki / koparko - ładowarki
- wykonywanie zadań, zgodnie z przyjętymi standardami,
- utrzymanie powierzonego sprzętu w należytym stanie,
- natychmiastowe zgłaszanie ewentualnych awarii oraz problemów ze sprzętem.

Jakie są Nasze oczekiwania?

- znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub dobrym (warunek konieczny),
- silna motywacja oraz zaangażowanie do pracy,
- sprawność fizyczna oraz dobra kondycja zdrowia,
- ważne uprawnienia na koparkę lub/i na koparko - ładowarkę
- doświadczenie na wyżej wymaganym stanowisku: min. 1 rok,
- aktualne badania lekarskie,
- aktualne prawo jazdy kat. B.

Dlaczego warto?

- zapewniamy niemiecką umowę o pracę z wszelkimi profitami,
- pełen pakiet socjalny opłacany w Niemczech,
- zachowane niemieckie standardy,
- świadczenia urlopowe,
- dajemy możliwość trwałej współpracy,
- proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie,
- zapewniamy zakwaterowanie i łatwy dojazd,
- dbamy o dogodne warunki pracy,
- gwarantujemy pomoc i opiekę koordynatora,
- nasza firma zapewnia legalną i stabilną pracę.

Jeśli interesuje Cię praca na uczciwych zasadach, zapraszamy do przesyłania CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:

+48 71 3666 455
+48 71 3666 081

Więcej informacji znajdziesz na Naszej stronie internetowej:
www.walterfachkraft.pl
Bieżące propozycje zamieszczone są również na naszym fanpage na facebooku: www.facebook.com/walterfachkraft.polska

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Język niemiecki będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Walter Fach Kraft Personal GmbH
Pełny etat Operator wózka widłowego z j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015
Pełny etat Spawacz MIG/MAG z j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015
Pełny etat Ślusarz z j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015
Pełny etat Pokojówka/Pokojowy z j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015
Pełny etat Kucharka/Kucharz wz j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015

Poleć znajomemu
Opublikowano: 17.09.2015
Odwiedzin: 1499