Pełny etat Kierowca samochodu ciężarowego kat. C E95 / Niemcy

at Walter Fach Kraft Personal GmbH w Cały Dolny Śląsk

Walter-Fach-Kraft – jesteśmy profesjonalną i sprawdzoną, niemiecką Agencją Pracy z długoletnim doświadczeniem i z rzeszą zadowolonych pracowników. Pragniemy nawiązać współpracę opartą na uczciwości, obopólnym zaangażowaniu i zaufaniu. Nasz główny cel to rozwój zarówno pracowników jak i firmy. Aby zadowolić Naszych pracowników dokładamy wszelkich starań, by każda z ofert przez Nas proponowanych była opatrzona odpowiednio wysokimi standardami i atrakcyjną płacą. Dajemy Ci gwarancję legalności w zamian za chęć i gotowość do pracy.
Złóż swoje CV, przekonaj się, że możesz dołączyć do Nas już teraz!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Kierowca samochodu ciężarowego – kat. C, CE

Miejsce pracy: Niemcy

Jakie są nasze wymagania?

- znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym lub komunikatywnym (warunek konieczny),
- motywacji do pracy oraz pozytywnego nastawienia,
- dobrego skupienia oraz bezpiecznego prowadzenia samochodu ciężarowego,
- dobrego zdrowia oraz sprawności fizycznej,
- doświadczenia w pracy jako kierowca oraz aktywnego prawa jazdy kat. C, CE,
- oczekujemy karty z kodem E95, uprawniającej do pracy jako kierowca zawodowy.

Jaki jest zakres obowiązków:

- pomoc w trakcie pracy, przy rozładunku i załadunku,
- stała kontrola towaru pod względem jakościowym i ilościowym,
- codzienne, sumienne przestrzeganie przepisów BHP,
- dostawa towarów zgodnie z zaleceniami,
- pobieranie pieniędzy od klientów,
- przygotowanie dziennych rejestrów sprzedaży,
- kontrolowanie dostawy i przyjmowanie reklamacji.

Nasze gwarancje dla Naszych pracowników?

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
- atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy,
- zgodnie z obowiązującymi przepisami: ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne,
- pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania,
- pomoc polskojęzycznego koordynatora,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- dodatek świąteczny,
- pomoc w uzyskaniu meldunku, klasy podatkowej w Niemczech, Kindergeld (dodatek rodzinny).

Jeśli interesuje Cię legalna praca na uczciwych zasadach, zapraszamy do przesyłania CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław
Kontakt telefoniczny:

+48 71 3666 455
+48 71 3666 081

Pozostałe informacje znajdziesz na Naszej stronie internetowej:
www.walterfachkraft.pl
Bieżące propozycje zamieszczone są również na naszym fanpage na facebooku: www.facebook.com/walterfachkraft.polska

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Język niemiecki będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Walter Fach Kraft Personal GmbH
Pełny etat Operator wózka widłowego z j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015
Pełny etat Spawacz MIG/MAG z j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015
Pełny etat Ślusarz z j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015
Pełny etat Pokojówka/Pokojowy z j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015
Pełny etat Kucharka/Kucharz wz j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015

Poleć znajomemu
Opublikowano: 17.09.2015
Odwiedzin: 1583