Oferty pracy wg. branży

(900 ogłoszeń o pracę)
To ogłoszenie o pracę zostało opublikowane 365 dni temu...
0

chętnych

Pełny etat Elektryk z j. niemieckim

at Walter Fach Kraft Personal GmbH w Cały Dolny Śląsk

Walter-Fach-Kraft – jesteśmy renomowaną, niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym. Podwaliną dla Naszych działań są m. in. współpraca oparta na bezwzględnej uczciwości i zaufaniu, jakość wykonywanych usług oraz wzajemne zrozumienie. Państwa dobro leży nam na sercu, w związku z czym czujemy się odpowiedzialni za pracowników, których przyjmujemy.
Jeśli spełniasz wymagania, pragniesz podnieść swoje kwalifikacje i szukasz uczciwego pracodawcy, który doceni Cię za wysiłek włożony w pracę, aplikuj do Nas!

Poszukujemy osób na stanowisko:
Elektryk

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

- prowadzenie, realizacja projektów i uruchamianie instalacji u klienta,
- montaż, instalacja i naprawy instalacji elektrycznych,
- projektowanie sieci elektrycznych,
- trzymanie się ustaleń dokumentacji technicznej,
- konserwacja instalacji, urządzeń elektrycznych, kabli napowietrznych i elektrycznych,
- wykonywanie różnorodnych pomiarów, wymaganych do wykonania aktualnych zleceń,

Wymagania:

- znajomość schematów elektrycznych i umiejętność samodzielnej pracy na ich postawie,
- doświadczenie w zawodzie minimum 1 rok (warunek konieczny),
- dobra organizacja pracy własnej i skupienie,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
- ważne uprawnienia do wykonywania zawodu jako Elektryk,
- dokładność w pracy oraz sumienność,
- bardzo dobra sprawność fizyczna i manualna.

Dodatkowo zapewniamy?

- niemiecką umowę o pracę z dobrymi świadczeniami,
- pełen pakiet socjalny opłacany w Niemczech,
- niemieckie standardy,
- możliwość zatrudnienia na dłuższy termin,
- pewne, terminowe wynagrodzenie,
- zorganizowane zakwaterowanie (praca w miejscu zakwaterowania),
- pomoc i opiekę koordynatora,
- bezpieczną pracę w ugruntowanej firmie.

Nasz zespół czeka na Ciebie i Twoją aplikację. Serdecznie zapraszamy do wysyłania CV!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:

+48 71 3666 455
+48 71 3666 081

Więcej informacji znajdziesz na Naszej stronie internetowej:
www.walterfachkraft.pl
Bieżące propozycje zamieszczone są również na facebooku: www.facebook.com/walterfachkraft.polska

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Język niemiecki będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Walter Fach Kraft Personal GmbH
Pełny etat Operator wózka widłowego z j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015
Pełny etat Spawacz MIG/MAG z j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015
Pełny etat Ślusarz z j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015
Pełny etat Pokojówka/Pokojowy z j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015
Pełny etat Kucharka/Kucharz wz j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015

Czy to ogłoszenie jest nieaktualne? Zgłoś do usunięcia
Poleć znajomemu
Opublikowano: 17.09.2015
Odwiedzin: 1444