chętnych

Pełny etat Pracownik magazynu / atrakcyjne zarobki

at Walter Fach Kraft Personal GmbH w Cały Dolny Śląsk

Walter-Fach-Kraft - jest niemiecką i solidną Agencją Pracy, istniejącą na rynku już od ponad 18 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 1200 osób. Wyróżnia Nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą oraz otwartość na pracowników i chęć budowania z Nimi dobrych relacji.
Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:
Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość j. niemieckiego w stopniu dobrym (warunek konieczny),
- sumienność wykonywanej pracy,
- sprawność fizyczna,
- odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
- umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:
- praca fizyczna związana z przygotowaniem towarów do wysyłki,
- pakowanie takich towarów jak: plyty CD, książki,
- metkowanie towarów,
- przestrzeganie norm i wytycznych,
- dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas określony,
- atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy,
- zgodnie z obowiązującymi przepisami, ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne,
- pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania,
- pomoc polskojęzycznego koordynatora,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- dodatek świąteczny,
- pomoc w uzyskaniu meldunku, klasy podatkowej w Niemczech, Kindergeld (dodatek rodzinny).

Zainteresowanych Naszą ofertą prosimy o przesłanie CV w j.niemieckim i polskim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje oraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych z adnotacją na jakie stanowisko aplikujecie, na adres mailowy: info@walterfachkraft.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:

+48 71 3666 455
+48 71 3666 081