chętnych

Pełny etat Operator maszyn CNC w Niemczech

at Walter Fach Kraft Personal GmbH w Cały Dolny Śląsk

Walter-Fach-Kraft jesteśmy niemiecką Agencją Pracy. Cechuje nas wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie oraz ustabilizowana pozycja na rynku pracy. Posiadamy 33 odziały na terenie Niemiec i Austrii, rozwijamy również swoją działalność w Polsce. Współpracujemy z wieloma atrakcyjnymi i renomowanymi firmami, w których zatrudniamy wykwalifikowany personel. Zakres naszej działalności obejmuje miedzy innymi branżę hotelarską, przemysłową i handlową. W celu zapewnienia naszym pracownikom najlepszych warunków pracy, a partnerom satysfakcjonującej współpracy, ciągle doskonalimy i rozwijamy swoje usługi.

Obecnie szukamy na stanowisko:
CNC Bedienier / Operator CNC

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

- obsługa i ustawienie maszyn CNC,
- wykonywanie takich prac jak toczenie, frezowanie, szlifowanie,
- dobór narzędzi, wprowadzanie korekt,
- kontrola wyprodukowanych elementów,
- wymierzanie i sprawdzanie.

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie,
- sumienność wykonywanej pracy,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub dobrym (warunek konieczny).

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
- dobrze płatną prace + dietę,
- pełen pakiet socjalny,
- organizację przejazdu i zakwaterowania,
- płatny urlop + dodatek świąteczny,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, klasy podatkowe.

Zainteresowanych Naszą ofertą prosimy o przesłanie CV w j.niemieckim i polskim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje oraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych z adnotacją na jakie stanowisko aplikujecie, na adres mailow: info@walterfachkraft.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław
Kontakt telefoniczny:

+48 71 3666 455
+48 71 3666 081
Pozostałe ooerty pracy znajdziesz na Naszej stronie internetowej:
www.walterfachkraft.pl
Bieżące propozycje zamieszczone są również na facebooku: www.facebook.com/walterfachkraft.polska

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Język niemiecki będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Walter Fach Kraft Personal GmbH
Pełny etat Operator wózka widłowego z j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015
Pełny etat Spawacz MIG/MAG z j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015
Pełny etat Ślusarz z j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015
Pełny etat Pokojówka/Pokojowy z j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015
Pełny etat Kucharka/Kucharz wz j. niemieckim od Walter Fach Kraft Personal GmbH, wszystkie 05.10.2015

Poleć znajomemu
Opublikowano: 17.09.2015
Odwiedzin: 1410