chętnych

Pełny etat kierownik techniczny obiektu

at Halwit w Wrocław

Zadania:
• Codzienna obsługa techniczna powierzonych budynków i lokali,
• Planowanie i koordynacja przeglądu technicznego oraz konserwacja instalacji wewnątrz i na zewnątrz obiektu
• Zapewnianie gotowości do sprawnego funkcjonowania wszelkich urządzeń technicznych obiektu
• Analiza usterek, usuwanie awarii uszkodzeń i instalacji, rozwiązywanie problemów technicznych
• Prace elektryczno-techniczne
• Koordynacja utrzymania infrastruktury technicznej nieruchomości zgodnie z wymogami technicznymi, prawa budowlanego oraz oczekiwaniami Klienta,
• Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości,
• Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji elektrycznych, klimatyzacyjnych w obiekcie
• Zapewnienie ciągłości dostaw mediów (prąd, gaz, sprężone powietrze, woda lodowa) oraz nadzór i optymalizacja ich zużycia
• Monitorowanie terminów konserwacji oraz terminów z tytułu świadczeń rękojmi
• Nadzór pracy firm zewnętrznych
• Nadzór nad obszarem technicznym obsługiwanej obiektu,
• Nadzór nad utrzymaniem budynków w dobrym stanie technicznym oraz nad realizacją nowych inwestycji
• udział w odbiorach technicznych nowobudowanego obiektu,
• udział w szkoleniach z zakresu uruchamianych instalacji technicznych,
• tworzenie raportów z przeglądów oraz raportów z prac serwisowych i dodatkowych.
Wymagania:
• minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie technicznego zarządzania obiektem,
• wykształcenie min. średnie, preferowane o profilu technicznym,
• umiejętność obsługi komputera, w tym Word i Excel,
• znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych, grzewczych, niskoprądowych oraz instalacji sanitarnych,
• uprawnienia energetyczne min. G1 E do 1kV, (uprawnienia Gr. 2 i Gr. 3 lub uprawnienia Gr. 1 do 20 kV E i D, Gr 2 i 3 E,D będą dodatkowym atutem),
• kwalifikacje SEP E grupy 1 do 20kV mile widziane grupy 2 i 3
• doświadczenie w obsłudze (przeglądy, konserwacje, naprawy) systemów budynkowych
• zaświadczenie o zdolności do pracy na wysokościach pow. 3m,
• dyspozycyjność na wypadek awarii oraz usuwanie awarii i usterek,
• znajomość technik zarządzania zespołem,
• dobra organizacja czasu pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków,
• dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność, profesjonalne podejście do zadań,
• szybkość reagowania na pojawiające się problemy,
• prawo jazdy kat. B,
• gotowość do podróży służbowych
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• interesujący zakres zadań, niezbędne narzędzia pracy.
• przyjazne środowisko pracy,
• częściowy zwrot kosztów dojazdu, powyżej odległości 30 km.
Lokalizacja: Wrocław, Legnica
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.
na adres: biuro@halwit.pl
tel. 509 309 901

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowano: 19.03.2015
Odwiedzin: 1668