Pełny etat Opieka nad osobami starszymi w Niemczech- PERFEKTON

at Perfekton w Wrocław

Opiekun osoby starszej w Niemczech
Firma Perfekton
Jeżeli masz 25-60 lat, posiadasz komunikatywną znajomość języka niemieckiego, masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i lubisz swoją pracę - firma Perfekton jest idealnym wyborem!

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie w oparciu o druk A1
• Wysokie zarobki oraz gwarantowane premie
• Wyrobienie karty EKUZ – Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
• Odprowadzanie składek ZUS
• Możliwość wyboru zlecenia
• Praca na terenie całych Niemiec w prywatnych domach
• Bezpieczeństwo zatrudnienia – stały kontakt z firmą Perfekton
Wymagania:
• Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Doświadczenie w opiece
• Mile widziane certyfikaty oraz referencje
Zakres obowiązków:
• Opieka nad osobą starszą
• Prowadzenie domu

Poleć znajomemu
Opublikowano: 08.12.2014
Odwiedzin: 1841