1

chętny

Pełny etat Pomocnik magazyniera - Kąty Wrocławskie

at POLLUX w Wrocław

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 5 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.
Dla naszego Klienta, którego magazyn mieści się na terenie Kątów Wrocławskich poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Pomocnik magazyniera - Kąty Wrocławskie
Opis stanowiska pracy:
- prace polegające na kompletacji i magazynowaniu asortymentu;
- prace porządkowe;
Oferujemy:
- pracę na umowę zlecenie;
- wynagrodzenie na poziomie 13,40 PLN brutto/h / 14,40 PLN brutto/h dot. pracy w godz. 22:00-06:00;
- pracę od poniedziałku do niedzieli: 06:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-06:00;
Wymagania
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie;
- dobra znajomość obsługi komputera;
- mile widziana znajomość tematyki gospodarki magazynowej;
- sumienność i odpowiedzialność;
- własny dojazd do Kątów Wrocławskich.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr tel. 513-122-392 bądź przesłanie cv na adres praca@pollux-international.eu z dopiskiem „kąty wrocławskie”

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: POLLUX
Pełny etat Operator wózka widłowego - Kąty Wrocławskie od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik Transportu od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat pracownik produkcji- produkcja spożywcza od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik magazynowy- Kąty Wrocławskie od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik Działu Obsługi Technicznej od POLLUX w Wrocław 28.05.2013

Poleć znajomemu
Opublikowano: 28.05.2013
Odwiedzin: 1936