4

Pełny etat POMOCNIK MAGAZYNIERA (ZAŁADUNEK/ ROZŁADUNEK KONTENERÓW)

at POLLUX (wszystkie)

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta z branży logistycznej, którego zakład znajduje się przy ul.Granicznej we Wrocławiu, poszukujemy osób na stanowisko:
POMOCNIK MAGAZYNIERA (ZAŁADUNEK/ ROZŁADUNEK KONTENERÓW)

OBOWIĄZKI:
- praca na magazynie przy załadunku i rozładunku kontenerów;
- POMOCNICZE PRACE MAGAZYNOWE.
Zapakowany asortyment waży od 10 do 20 kg.

OFERUJEMY:
- praca w systemie jednozmianowym (07.00-15.15) od poniedziałku do piątku;
- ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ ZLECENIA;
- wynagrodzenie w wysokości 11,90zł brutto/h;

Wymagania:
- BRAK PRZECIWWSKAZAŃ DO PRACY FIZYCZNEJ W POZYCJI STOJĄCEJ;
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.;
- MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRACY NA MAGAZYNIE;
- MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA DO OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYCH I UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI SKANERA RĘCZNEGO.

AGENCJA PRACY POLLUX
UL.KOŚCIUSZKI 54A, 50-009 WROCŁAW
TEL. 503 801 790, (71) 347 17 25
MAIL: POLLUX.WROCLAW@POLLUX-INTERNATIONAL.EU

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: POLLUX
Pełny etat Operator wózka widłowego - Kąty Wrocławskie od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik Transportu od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat pracownik produkcji- produkcja spożywcza od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik magazynowy- Kąty Wrocławskie od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik Działu Obsługi Technicznej od POLLUX w Wrocław 28.05.2013

Poleć znajomemu
Opublikowano: 28.05.2013
Odwiedzin: 2040