2

chętnych

Umowa-zlecenie KONSULTANT DS. ODSZKODOWAŃ

at Causidicus Centrum (wszystkie)

Causidicus Centrum to centrum wsparcia dla osób poszkodowanych oraz osób szukających pomocy prawnej. To także miejsce, w którym poszkodowany otrzyma kompleksową i profesjonalną pomoc w uzyskaniu odszkodowania, pomoc prawną, wsparcie psychologiczne, medyczne, oraz pomoc innych różnych specjalistów.
Pomagamy nie tylko w uzyskaniu odszkodowań. Masz problem ze sprawą osobistą, z umową bankową, z umową ubezpieczenia, z wierzytelnością, z brakiem płynności firmy?
Nasze doświadczenie, wiedza i zrozumienie tematu, wsparte specjalistami z wielu dziedzin są gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług. Współpracujemy między innymi z Kancelarią Adwokacką oraz Kancelarią Radców Prawnych

Miejsce pracy: WROCŁAW I OKOLICE , CAŁA POLSKA

Stanowisko: Konsultant ds. odszkodowań

Opis stanowiska:
- Dbanie o wizerunek firmy i reprezentowanie firmy Causidicus Centrum w stosunkach zewnętrznych ,
- Pozyskiwanie kluczowych partnerów biznesowych , osób poszkodowanych na wybranym przez siebie terenie, pozyskiwanie osób do obsługi w zakresie regulacji majątkowych, usług prawniczych, windykacji, cesji wierzytelności, faktoringu,
- Gromadzenie dokumentacji zgodnie z instrukcją , wypełnianie umów, pełnomocnictw, oświadczeń ,
- Umawianie spotkań.

Korzyści z podjęcia współpracy:
- Praca stała lub dodatkowa,
- Wynagrodzenie uzależnione od własnej pracy, przy czym po przekroczeniu pewnego pułapu stałe wynagrodzenie,
- Otrzymanie szkolenia w przedmiotowym zakresie wraz z materiałami,
- Wsparcie ze strony specjalistów, prawników, menadżerów,
- Czas pracy regulowany samodzielnie.

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie swoich aplikacji zawierających CV na adres mailowy .

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego przez Causidicus Centrum Sebastian Siemasz (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Poleć znajomemu
Opublikowano: 19.05.2013
Odwiedzin: 2257