3

Pełny etat dam pracę: Specjalista ds. rozwoju zasobów ludzkich

at Manpower w Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie

Nr. ref.: HR/MPKK/GR

Opis stanowiska:

  • tworzenie i wdrażanie procesów HR
  • wspieranie managerów i liderów w działaniach rozwojowych
  • udział w procesach rekrutacyjnych
  • prowadzenie szkoleń i warsztatów
  • współpraca z globalnymi strukturami koncernu w zakresie wprowadzania globanych rozwiązań z obszaru HR

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (psychologia, socjologia lub pokrewne)
  • min. 3 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (najchętnie j w firmie produkcyjnej)
  • doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu procesów HR (systemy ocen, systamy motywacyjne, rekrutacja, działania rozwojowe)
  • doświdczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • asertywność
  • umiejetność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy

Oferta:

  • praca w międzynarodowej organizacji z możliwościami poszerzania kwalifikacji
  • przyjazna atmosfera i otwarte środowisko pracy
  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta i bogaty pakiet socjalny

Prosimy o przesyłanie aplikacji z nr ref. w tytule maila. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prowadzimy wiele procesów rekrutacyjnych, prosimy aplikować na wszystkie interesujące Państwa oferty pracy.
E-mail: brzeg.mleczna@manpower.pl

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Manpower
Pełny etat PRACOWNIK INWENTARYZACJI od Manpower w Pietrzykowice 16.10.2014

Poleć znajomemu
Opublikowano: 26.03.2010
Odwiedzin: 3812